Molen Group
Hakkımızda
Molen Group'u Yakından Tanıyın !

            Molen Group; profesyonel iş yaşamında edindiği zengin tecrübelerini Türkiye ekonomisine hizmet etme ilkesi ile birleştirerek, vizyoner anlayışla yola çıktı. Molen Group, reel sektöre değer katacak ve farklılık yaratacak projelerle; Molen Uluslararası Yatırım, Molen Enerji, Molen İnşaat, Algoritma Teknoloji ve Algoritma Savunma şirketlerini çatısı altında toplayan bir gruptur. Grup bünyesindeki şirketler, ulusal ve uluslararası geniş network ve donanıma sahiplerdir.

            Molen Group; üstün marka değeri ve teknoloji yatırımlarıyla; İnsan Kaynakları, İnşaat, Güvenlik, Yenilenebilir Enerji, Konvansiyonel Enerji, Tekstil, Sağlık, Turizm gibi sektörde faaliyet göstermektedir. Bununla birlikte, yerli ve yabancı olmak üzere iş ortaklıkları, distribütörlükler, yatırım danışmanlığı gibi çalışmalar yürütmektedir. Molen Group, yurtiçi ve yurtdışı yatırımlarıyla, ihracat ve ithalat ağlarıyla Türkiye’nin önemli bir değeri ve uluslararası bir aktör olarak varlığını sürdürmektedir.

            En iyilerle çalışmak, ekip çalışması yapmak, dürüstlük, verimlilik, etik değerlere saygı duymak, risk alma ve başarmak ve müşteri memnuniyeti sağlamak gibi esaslar; Molen Group’un başarılarının temelini oluşturmaktadır. Bu temeller üzerinde yükselen Molen Group, ülkemiz için önemli bir değer, dünya için adından söz ettiren bir aktör pozisyonuna gelmiştir.

            Gücünü tecrübelerinden alan ekibimizle, dünyaya kalıcı değerler bırakmak ve rakiplerimize göre üstünlük sağlamak için rekabetçi anlayış ile  büyüyerek gelişmemize katkı sağlayan farklı ve yenilikçi projeler tasarlıyoruz. Yeni dünyanın hızına yetişmeyi, ticarette değişen talepleri ve beklenmeyen koşullara karşı önleyici olacak şekilde hızlı aksiyon planları yaratıyoruz. Ulusal ve uluslararası alanlarda birlikte hareket ettiğimiz iş ortaklarımız ve paydaşlarımızla beraber; yatırım, enerji, inşaat, yeme-içme, teknoloji, savunma ve IT alanlarında bizleri zirveye taşıyacak projelerimizle lider konumu ulaşmayı hedefliyoruz.

            Ticarette aktif rol aldığımız tüm alanlarda, güven sağlayan vizyoner bakış açımız ile uluslararası yatırım projelerimizde başarıya ulaşmak ve ardından kalıcı olabilmek adına çok çalışıyor olacağız.