Molen Group
MOLEN CATERİNG

MOLEN CATERİNG

molen catering

 

Hakkımızda
Molen Catering olarak, zaman ve mekân fark etmeksizin çözüm odaklı hizmet sunuyor, dinamik yapımızı en iyi sonucu almaya odaklıyoruz. Yenilikleri uygulama noktasında öncü bir kurum olarak, profesyonel kadrolarımızla hazırlamış olduğumuz geniş lezzet çeşitliliğini müşterilerimizle buluşturuyoruz. 

Molen Catering olarak, hizmet verdiğimiz yeme-içme sektörüne; profesyonel kadrolarımız, alanında uzman şeflerimiz, sağlık koşulları noktasındaki titizliğimiz, el lezzetimiz ve yüksek kalitemiz ile damga vurmaktayız. Bu başarının sırrı, yola çıktığımız ilk günden itibaren benimsediğimiz müşterilerimize kaliteli ve sağlıklı lezzetler sunma prensibimizdir. Bugün de bu önemli prensipleri referans alarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Lezzetli ve değişen menülerimizi hazırlayan alanlarında uzman şeflerimizle, %100 müşteri memnuniyeti önceliğimizle sektörde fark yaratmaya devam ediyoruz.

Bu kurucu inanışla, sektöre geniş bir perspektiften bakıyoruz. Biz inanıyoruz ki kurumların istihdam ettiği personellerine sunduğu en önemli haklardan biri de yeme-içmedir. Çünkü gün içinde tüketilen yiyecekler ve içecekler günlük performansı doğrudan etkilemektedir. Bunun bilincinde olan kurumlar, yeme-içme faaliyetlerine önem vermektedir. Biz, bu hassasiyetin son derece farkında olarak, verdiğimiz hizmetlerde yüksek kalite standartlarını yakalayarak, çağımıza uygun güncellemeler yaparak işimizi geliştiriyoruz.

Molen Catering olarak; Taşıma Yemek, Yerinde Üretim, Outside (Dış Alan) Catering, Fuar-Stand Catering, Kahvaltı ve Brunch, Kokteyl, Coffee Break gibi hizmetler sunuyoruz.

 

Taşıma Yemek Hizmeti
Taşıma Yemek Hizmeti, yemek üretmek için tesise veya endüstriyel mutfağa sahip olmayan kurumlar için verdiğimiz hizmet tipidir. Bu hizmeti verirken önceliğimiz, kurum ihtiyaçlarını ve beklentilerini en doğru şekilde karşılamaktır. Diğer önemli bir önceliklerimiz ise hizmet verdiğimiz müşterilerin sağlığıdır. Uygun kalori alınması ve hijyen kurallarına dikkat edilmesi bakımlarından sağlık kurallarının bu iki aşamasını da eşit derecede önemsiyoruz. Yemeklerin hazırlanması ve sunumunda hijyen kurallarına dikkat ediyoruz. Diğer bir önemli nokta ise lezzettir. Uzman şeflerimizin hazırladığı ve sunduğu yemeklerle, mevsimine uygun kullandığımız ürünlerle, ihtiyacınız olan enerjiyi sağlayan leziz yemeklerle gününüzü zinde kılmaya talibiz.

Taşıma Yemek Hizmetini; okul, şantiye, ofis, fabrika, hastane gibi çeşitli kurumlara vermekteyiz.

Yerinde Üretim Hizmeti
Yerinde Üretim Hizmeti, yemek üretim tesisine ya da endüstriyel mutfağa sahip olan müşterilerimiz için verdiğimiz hizmet tipidir. Alanında uzman şeflerimizi, talep edilirse garsonlarımızı, diyetisyenimizi ve gıda mühendisimizi mutfağınızda ya da tesisinizde görevlendiriyoruz. Bununla birlikte, hijyen kurallarına dikkat ederek sakladığımız mevsimine uygun ürünleri ekibimizle buluşturuyoruz. Gıda mühendisimizin kontrolünde ve diyetisyenimizin hesapladığı kalori ölçülerinde hazırlanan birbirinden leziz yemekleri çalışanlarınıza, yönetim kadronuza ve misafirlerinize sunuyoruz. Verdiğimiz bu hizmetle damaklarınızı fethetmeye talibiz.

Yerinde Üretim Hizmetini; okul, şantiye, ofis, fabrika, hastane gibi çeşitli kurumlara vermekteyiz.

Outside (Dış Alan) Catering Hizmeti
Outside (Dış Alan) Catering Hizmeti, açık hava davetleri için verdiğimiz hizmet tipidir. Bu hizmeti verirken, her davetin sahibine özel olduğu prensibinden hareket ediyoruz. Müşterimize özel yiyecekler ve sunumlar tasarlıyoruz. Yeme-içme menülerinin hazırlayan şeflerimizi, servis personelimizi, hazırlanmasını istediğiniz görsel tasarımlardan sorumlu olan uzman ekibimizi davetiniz için görevlendiriyoruz. Verdiğimiz bu hizmetle açık hava davetlerinizde güneşiniz olmaya talibiz.

Verdiğimiz hizmetler arasında; piknik yemeği, düğün yemeği, sünnet yemeği, nişan yemeği, doğum günü yemeği, cenaze yemeği, yat partisi yemeği, açılış yemeği, seminer yemeği, açık hava fuar yemeği gibi pek çok hizmet bulunmaktadır.

Fuar-Stand Catering Hizmeti
Fuar-Stand Catering Hizmeti, fuar ve stand gibi gün boyu süren faaliyetler için verdiğimiz hizmet tipidir. Profesyonel kadromuz ve ihtiyaçlara dönük yaklaşımımızla, siz ve misafirleriniz için gerekli rahatlığın ve koşulların oluşmasını sağlıyoruz. Verdiğimiz bu hizmetle, doğası gereği yoğun tempoya sahip olan fuar ve stand günlerinde, sizi ve misafirlerinizi rahatlatmaya ve mutlu kılmaya talibiz. 

Kahvaltı-Brunch Hizmeti
Kahvaltı-Brunch Hizmeti, kahvaltı ve geç kahvaltı (brunch) için verdiğimiz hizmet tipidir. Güne iyi başlamanın yolu iyi bir kahvaltıdan geçer. İster işinizdeki günlük işleyişiniz ister özel günleriniz ya da iş faaliyetleriniz için olsun çeşitli sunumlarda hazırladığımız kahvaltı masalarıyla hizmetinizdeyiz. Kaliteli malzeme kullanımı ve iyi hizmet sunan uzman kadrolarımızla sabah şeriflerinizi aydınlatmaya talibiz.

Kokteyl
Kokteyl, müşterimizin belirlediği bir alanda ya da talep üzerine bizim hazırladığımız bir alanda gerçekleştirdiğimiz hizmet tipidir. Bistro masalarını zamanın ruhunu yansıtacak şekilde süslüyoruz. Buna paralel olarak alanın ambiyansını düzenliyoruz. Geniş ayaküstü aperatif yiyecek ve çeşit çeşit içeceklerle zengin sunumlar hazırlıyoruz. Kokteyl tasarımları ve lezzetli aperatiflerle gönülleri fethetmeye talibiz. 

Kokteyl Prolounge Hizmeti
Kokteyl Prolounge Hizmeti, özel davetler için misafirlerine kokteylden daha fazlasını sunmak isteyen müşterilerimiz için verdiğimiz hizmet tipidir. Organizasyonları; lezzetli aperatifler, devam ürünleri ve içeceklerle farklı bir boyuta taşıyoruz. Sunumlarıyla gözlere de hitap eden zenginleştirilmiş menüler sunuyoruz. Organizasyonlarınızı mükemmelleştirmeye talibiz.

Coffee Break Hizmeti
Coffee Break Hizmeti; toplantı, seminer veya kurumiçi/kurumdışı organizasyonlar için verdiğimiz hizmet tipidir. Yoğun bir tempoya verilen küçük aralarda tüketilen sıcak içecekler zihinsel yorgunluğun atılmasına katkıda bulunur. Bu katkının yanında, damakta lezzetin berrak izini bırakacak bir sıcak içecek ise neredeyse paha biçilemezdir. Coffee Break hizmetimizle; toplantı, seminer ve organizasyonlarınızın yoğunluğuna küçük bir lezzet molası vermenizi sağlıyoruz. Bu hizmetimizle yorgunluğunuzu gidermeye, sizi bir nebze dinlendirmeye talibiz.